Bohoslužby

Kdy: každou neděli od 9.30 h
Kde: Sborový dům ARCHA - podrobnosti zde

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?
Asi nebudeme splňovat představy o církvi jako nudném místě, kde se hlavně mlčí, o církvi s atmosférou starých časů. Jsme součástí církve dnešní doby, církve, která praktikuje to, čemu věří, jsme lidmi, kteří chtějí být podobni Ježíši Kristu, přinášet jeho charakter do rodin, zaměstnání, mezi přátele.

Nový začátek pro rozběhlý život.
Mezi nám budete přijímáni takoví, jací jste. Nejsme lepší než ostatní a ani si na takové nehrajeme. Jsme lidé, jejichž život změnilo setkání s Ježíšem Kristem.

Lidé jako vy. 
Církev, to jsou lidé a vztahy mezi nimi. Jsme ale hlavně lidé se vztahem k Ježíši Kristu. Chceme být úpřímní, přátelští. Jsme stejní jako vy. Jsou mezi námi lékaři, účetní, maminky na mateřské dovolené, horníci, svobodní anebo senioři.

Možnost k seznámení a poznání.
Čas od času je na konci společných setkání prostor na kávu a dobrý zákusek. Je tak příležitost se blíže seznámit, možná se zeptat na věci, které vás zajímají.

Neformální atmosféra.
Mezi nás zapadnete, pokud přijdete oblečeni v tom, v čem se cítíte pohodlně a na co jste zvyklí. Jsme lidmi, kteří žijí mezi vámi. Chceme, abyste se mezi námi cítili jako doma.

Současná hudba.
Na setkáních uctíváme Boha současnou hudbou s běžnými hudebními nástroji. Hudební skupina hraje písně, které překrývají věkové rozdíly.

Bible jako Boží hlas.
Na našich setkáních čteme z Bible, přemýšlíme nad věcmi, které nám říká do praktických oblastí našeho života. Možná budete překvapeni, jak je Bible moderní knihou vstupující do konkrétních oblastí lidského života, rodiny, vztahů.

Program pro děti.
Součástí společných setkání je souběžný program pro děti. Společně s nimi čteme Bibli, hovoříme o věcech, které v ní nalézáme. Máme ale pro ně připraveny i hry, soutěže a spoustu zábavy.