Koncerty Adriana Snella a jeho dcery Carly Jae

13.12.2008 18:00

Jejich společný koncert ve Vsetíně a Havířově je unikátním spojením dvou velmi nadaných umělců, kteří si jsou v mnoho oblastech hudby velmi podobní a na druhé straně naprosto odlišní, tak jak to u otce a dcery někdy bývá.
Jejich společné představení čerpá z materiálů nastřádaných za dlouhá léta. Mnoho z těchto písní odráží nějakým způsobem tajemství a hloubku vztahu otce a dítěte – vztahu, kterému se žádný rodič a dítě nemůže vyhnout, se všemi jeho složitostmi, radostmi, smutky, vítězstvími a prohrami. V důsledku je zde patrný základ jejich vzájemného porozumění, respektu a radosti, kterým je sepětí celé rodiny, založené na otevřeném vztahu k Bohu.

Adrian Snell je celosvětově uznávaný zpěvák a klavírista, jehož hudba se během třicetileté kariéry dotkla mnoha žánrů – od klasiky přes experimentální, jazz/blues, rock, soul, instrumentální až po pop. V rámci vsetínského koncertu vystoupí mimořádně i se svou dcerou Carlou Jae, jejíž hudební projev a hlas skvěle umocňuje atmosféru představení.

Havířov    13.12.2008 v 18.00   velký sál KD Leoše Janáčka
                vstupné: předprodej 200 Kč, na místě 250 Kč, děti 60 Kč
Vsetín      14.12.2008 v 17.00   velký sál Domu kultury
                vstupné: předprodej 150 Kč, na místě 250 Kč, děti do 14 let za 1/2

https://snell.ikardio.cz/Snell/Snell.html
https://www.worshipvsetin.cz/

Zpět